Konteinerite rent

Konteinerite rent

Valige meid oma järgmiseks konteineri rentimiseks ja saage osa taskukohasest ja fikseeritud hinnast ning usaldusväärsest teenindusest. Meil on olemas lai valik erinevaid konteinereid, mis vastavad teie töö ainulaatsetele nõudmistele, Pakume madalat ja kindlat hinda koos pühendunud tugimeeskonnaga, mis tagab teie projekti vajaduste täitmise

Konteinerite rent mistahes projekti jaoks

Smartkonteiner pakub laias valikus konteinerite rentimisteenuseid. Meiega ei pea te valima taskukohase konteineri teenuse ja usaldusväärse klienditeeninduse vahel. Meie konteineriteenus pakub tõhusat utiliseerimislahendust ehitus-, lammutus- , koristus-, puhastus ja haljastusprojektide jaoks. Ettevõtetele pakume erinevaid materjalide ja jäätmete transpordi ja kõrvaldamise teenuseid. Lisaks saame konteineritega kohale toimetada kõik peamised täite- ja puistematerjalid

Millal kasutada konteineri renti

Helistage kohe 6723 802 ja saage osa töökindlast, usaldusväärsest ja taskukohasest teenusest

Telli konteiner!

Ehituskonteinerite rent

Hoidke oma töömaa puhas ja vältige kogunenud prahist tulenevaid viivitusi meie kiire ja tõhusa kogumisteenuse abil. Me tarnime nii palju konteinereid kui teie projekt vajab ja me pakume jätkuvat teenindamist objekti valmimiseni.

vt ehituskonteinerite rent

Konteineri rent kodukliendile

Me saame hakkama prügiga mitmesugustest töödest, nagu kodu või hoovi puhastus, üldehitus, renoveerimine, kolimine ja palju muud. Ainus mis teil teha tuleb, on tellida konteiner oma sissesõiduteele.

vt kodukliendi teenus

Konteineri rent ärikliendile

Meil on olemas kogemus töötamaks igas valdkonnas ettevõtetega, nagu kinnisvara hooldus, puhastus, ehitus, kaubandus tootmine, kolimine ja palju muud. Helistage meile ja me leiame teile just õige lahenduse.

vt ärikliendi teenus

Millist suurust konteinerit ma vajan?

Konteineri suurus sõltub sellest, kui palju prahti teil on, tavaliselt mahu järgi mõõdetuna kuupmeetrites. Meilt saab rentida konteinereid vahemikus 5 - 30 m3, mis sobivad mistahes projekti jaoks.

Kuidas konteineri suurust arvutada?

Konteineri välismõõtmed mõõdetakse tavaliselt meetrites, selle kogumaht aga kuupmeetrites. Konteineri mahu arvutamiseks korrutage selle välismõõdud meetrites (pikkus, laius, kõrgus), et saada maht kuupmeetrites.

Multilift konteinerite rent

Multilift konteiner on lihtne ja kulutõhus viis tonnide viisi prügi eemaldamiseks oma kodust või ettevõttest. Multilift konteiner on pealt lahtine ja tagant ustega prügikonteiner, mida kasutatakse elamu- ja äriprojektides, näiteks kodu koristamisel, ehitustöödel ja lammutamisel. Multilift konteineri paigaldamiseks sobib kõvakattega aluspind ja vajalik piisav ruum prügiveoki ja konteineri jaoks.

Uuri lähemalt multilift konteineri rentimise kohta

Liftdumper konteinerite rent

Liftdumper konteiner on kindel viis jäätmete kogumiseks kinnistult, kus konteineri paigalduseks napib ruumi. Liftdumper konteiner on pealt lahtine prügikonteiner, mida kasutatakse elamu ehitus- ja koristustöödel, garaaži -, kuuri - aia või koristustöödel, samuti ehitusobjektidel, kus napib ruumi. Liftdumper konteineri tõstab paika spetsiaalne kettidega varustatud auto ja seda võib paigaldada ka pehmekattega aluspinnale või murule.

Uuri lähemalt liftdumper konteineri kohta

Kiirpäring

Jäta enda kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul