Multilift konteiner

Multilift konteiner

Ükskõik, kas olete majaomanik või töövõtja, multilift konteiner on lihtne ja tõhus viis puhastustöödeks ja mitmesuguste teiste tööde tegemiseks. Meie lihtsad tingimused, kiire teenindus ja kindlad hinnad muudavad multilift konteineri rentimise lihtsaks ja taskukohaseks kõigile, kes soovivad hoida kulud madalal.

Milline multilift konteiner sobib teie projektiga?

Vajalik prügikonteiner sõltub peamiselt teie projekti suurusest ja sellest, mida ära visata soovite. Pakume erinevaid prügikonteineri rentimisvõimalusi koduprojektide ja ehitustööde jaoks, lisaks konteinereid raskete materjalide eemaldamiseks.

Konteiner ehitusprojektide jaoks

Hoidke oma töömaa puhas ja vätige kogunenud prahist tulenevaid viivitusi meie kiire ja tõhusa kogumisteenuse abil. Meie multilift konteinerid on saadaval erinevas mahus ja mõeldud erinevate jäätmete kogumiseks, nagu segaehitus- ja lammutuspraht, puit ja raskete ehitusjäätmete, nagu betoon tarvis. Me tarnime nii palju konteinereid kui teie projekt vajab ja me pakume jätkuvat prügiveoteenust kuni objekti valmimiseni.

Leia konteiner oma ehitusprojektiks

Konteiner koduprojektide jaoks

Me saame hakkama prügiga mitmesugustest töödest, nagu kodu või hoovi puhastus, üldehitus, renoveerimine, kolimine ja palju muud. Ainus mis teil teha tuleb, on tellida multilift konteiner oma sissesõiduteele.

Leia konteiner oma projektiks

Konteiner äriprojektide jaoks

Meil on olemas kogemus töötamaks igas valdkonnas ettevõtetega, nagu kinnisvara hooldus, puhastus, ehitus, kaubandus tootmine, kolimine ja palju muud. Helistage meile ja me leiame teie ärile just õige lahenduse

Leia konteiner oma ärile

Oluline info:

  • Multilift konteiner vajab paigaldamiseks piisavalt ruumi - 6 meetrit konteineri + min 7 meetrit prügiveoki jaoks
  • Multilift-tüüpi veokid saavad vedada kuni 13 tonni jäätmeid - raskete kivijäätmete korral täita konteiner kuni 2/3 ulatuses
  • Hinnas sisalduvad maksimaalsed lubatud kaalud võivad erineda konteineri maksimaalsest kaalust!

Kiirpäring

Jäta enda kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul