Terviklikud lahendused tootmisettevõtetele

Smartkonteiner pakub tervikliku tööstusjäätmete haldamise teenust, mis tähendab, et kõikide teie jäätmete kogumise ja ringlussevõtu vajaduste eest hoolitsetakse ühest kohast. Juhtides kõiki teie tööstusjäätmete valdkondi, me saame täiustada teie sisemisi protsesse ja vähendada kulusid.

Meil on võimalusi, et hallata mitmesuguseid tootmisjääke ning pakkuda mitmeid paindlikke lahendusi, mis vastavad erinevate tööstusharude vajadustele, alates väikestest jäätmetekitajatest kuni suurte tööstuskompleksideni.

Meil on vahendeid, seadmeid ja teadmisi, et aidata teil rakendada läbiproovitud jäätmete vähendamise kavasid, mis arendavad tõhusust ja vähendavad kulusid.

Eelised terviklikul haldamisel: 

 • Suurem tõhusus
  Meie ühtlustatud toiminguid ja süsteemid tagavad parema tõhususe, mis on võimalik saavutada läbi kliendi jaoks oluliste tegevuste optimeerimise. Meie ennetavad jäätmekäitlusteenused suurendavad ringlussevõtu määrasid ja vähendavad kulusid.
 • Säästate aega
  Terviklik tööstusjäätmete haldamise teenus aitab teil säästa oma väärtusliku aega, mis kulub erinevate tarnijate tagaajamisele, tagades, et teil tuleb tegeleda ainult ühe kontaktpunktiks nimetatud isikuga, sealhulgas võtta vastu ainult üks igakuine arve, mis sisaldab kõiki teie jäätmete käitlemise kulusid ja mahaarvamisi ringlusesse võetud materjalide realiseerimisest.
 • Materjalide taaskasutus
  Me vaatame teie ettevõtte ressursside kasutamist tervikuna, pakkudes välja alternatiivseid materjalide haldamise lahendusi, mis aitavad teil tegutseda tõhusamalt.
 • Seadusandlus
  Pakkudes üksikasjalikku ja täpset keskkonnaalast aruandlust, me saame tagada, et teie äri on vastavuses kohustuslike õigusaktidega.

Telli konteiner!

Konteinerite rent ja transport

 • Konteinerid
  Meie kaudu saad rentida eri tüüpi ja suurusega konteinereid vahemikus 5 - 30 m3, mis aitavd teil hallata oma ettevõttte jäätmeid turvalisel ja ohutul viisil. Me kohandame konteinereid vastavalt kliendi vajadusele, nagu vahesektsioonide lisamine (erinevate jäätmete või materjalide kogumise tarvis) või kaante paigaldamine ning me hooldame oma konteinereid pidevalt, et tagada ohutus ja keskkonnanõuete täitmine. Me koolitame oma juhte, et pakkuda konteinereid õigeaegselt ja asetada need kõige sobivamatesse ja ligipääsetavatesse kohtadesse.
 • Transpordi juhtimine
  Kui teil on juba olemas konteinerid või pressid, mis sobivad teie vajadustele, siis saame korraldada nende regulaarse tühjendamise. Lisaks korraldame kliendi materjalide transpordi taaskasutamist korraldava vastuvõtjani.

Helista telefonil: 548 00071 ja küsi parimat pakkumist

Telli konteiner!

 

Kiirpäring

Jäta enda kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul