Terviklikud lahendused tootmisettevõtetele

Smartkonteiner pakub tervikliku tööstusjäätmete haldamise teenust, mis tähendab, et kõikide teie jäätmete kogumise ja ringlussevõtu vajaduste eest hoolitsetakse ühest kohast. Juhtides kõiki teie tööstusjäätmete valdkondi, me saame täiustada teie sisemisi protsesse ja vähendada kulusid. Me saame ka pakkuda aruandlust, mis võimaldab meil jälgida teie tulemuslikkust võrreldes seatud eesmärkidega.

Meil on võimalusi, et hallata mitmesuguseid tootmisjääke ning pakkuda mitmeid paindlikke lahendusi, mis vastavad erinevate tööstusharude vajadustele, alates väikestest jäätmetekitajatest kuni suurte tööstuskompleksideni.

Meil on vahendeid, seadmeid ja teadmisi, et aidata teil arendada jäätmete ringlusesevõtu programme ja rakendada läbiproovitud jäätmete vähendamise kavasid, mis arendavad tõhusust ja vähendavad kulusid.

Eelised terviklikul haldamisel: 

 • Suurem tõhusus
  Meie ühtlustatud toiminguid ja süsteemid tagavad parema tõhususe, mis on võimalik saavutada läbi kliendi jaoks oluliste tegevuste optimeerimise. Meie ennetavad jäätmekäitlusteenused suurendavad ringlussevõtu määrasid ja vähendavad kulusid.
 • Säästate aega
  Terviklik tööstusjäätmete haldamise teenus aitab teil säästa oma väärtusliku aega, mis kulub erinevate tarnijate tagaajamisele, tagades, et teil tuleb tegeleda ainult ühe kontaktpunktiks nimetatud isikuga, sealhulgas võtta vastu ainult üks igakuine arve, mis sisaldab kõiki teie jäätmete käitlemise kulusid ja mahaarvamisi ringlusesse võetud materjalide realiseerimisest.
 • Seadusandlus
  Pakkudes üksikasjalikku ja täpset keskkonnaalast aruandlust, me saame tagada, et teie äri on vastavuses kohustuslike õigusaktidega.
 • Tööstusjäätmete käitlemine
  Sõltumata teie ettevõtte suurusest, valdkonna eripärast või asukohast, me saame luua spetsiaalselt teile kohandatud paindlike lahendusi jäätmete kogumiseks. Rakendades teiega proaktiivset partnerlust, me saame läbi viia täielike jäätmete auditeid ja rakendada jäätmete käitlemise uusi meetodeid ning luua ühtlustatud süsteem, mis aitab vähendada prügilasse saadetavate jäätmete kogust. Meie lähenemisviis teie tööstusjäätmete käitlemisele on esiteks kõigepealt mõista teie äri ja väljakutseid, millega seisate silmitsi kui tegemist on tööstusjäätmetega ja seejärel keskenduda uuenduslike ja kulutõhusatele viisidele, kuidas tõhustada käitlemise meetodeid ja vähendada jäätmeid.
 • Materjalide taaskasutus
  Me vaatame teie ettevõtte ressursside kasutamist tervikuna, kasutades täiustatud hindamise tehnikaid ja alternatiivseid materjalide haldamise lahendusi enne kui soovitame strateegiaid, mis aitavad teil tegutseda tõhusamalt.
 • Konteinerid
  Meie kaudu saad rentida eri tüüpi ja suurusega konteinereid vahemikus 5 - 30 m3, mis aitavd teil hallata oma ettevõttte jäätmeid turvalisel ja ohutul viisil. Me kohandame konteinereid vastavalt kliendi vajadusele, nagu vahesektsioonide lisamine (erinevate jäätmete või materjalide kogumise tarvis) või kaante paigaldamine ning me hooldame oma konteinereid pidevalt, et tagada ohutus ja keskkonnanõuete täitmine. Me koolitame oma juhte, et pakkuda konteinereid õigeaegselt ja asetada need kõige sobivamatesse ja ligipääsetavatesse kohtadesse.
 • Transpordi juhtimine
  Kui teil on juba olemas konteinerid või pressid, mis sobivad teie vajadustele, siis saame korraldada nende regulaarse tühjendamise. Lisaks korraldame kliendi materjalide transpordi taaskasutamist korraldava vastuvõtjani.

Helista telefonil: 672 3802

Helista või saada meile allolev pakkumisvorm. Meie poole pöördudes ei pea sa muretsema millegi pärast - kiire mitte-siduv pakkumine, kogu teenust hõlmav hind ja paindlik teostamisaeg

Kiirpäring

Jäta enda kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul