Millest sõltub konteineri hind?

  • Jäätmete liik - kõrvaldamiskulud sõltuvad äraantavate jäätmete liigist, kuna erinevatel jäätmetel on erinev käitlemise ja utiliseerimise hind
  • Jäätmete kaal - ladestustasud prügilates on kaalupõhised arvestatuna tonnides. Veenduge, et teie prügi kaal ei ületaks teie konteineri kaalupiirangut
  • Konteineri suurus - vajamineva konteineri suuruse määrab ära äraantavate jäätmete liik ja kaal
  • Asukoht - konteineri hind sõltub asukohast kuna linna piirist alates lisandub täiendav transporditasu
  • Rendi periood - rendivaba periood on 3 päeva ja see sisaldub konteineri hinnas. Konteineri kohapeal hoidmine pärast rendivaba perioodi mõjutab konteineri rentimise lõpphinda

Fikseeritud maksumusega konteineri hind

Kindlasummaline hinnakujundus koondab ühte konteineri kohaletoimetamise, äraveo, rendiperioodi ja jäätmete utiliseerimise ühte kindlasse määra. See määr sisaldab ka kindlaksmääratud kaalupiirangut, mis tavaliselt varieerub 1-5 tonnini, sõltuvalt konteineri suurusest. Kuna kaalupiirang on varuga sisse arvestatud sellesse määra, siis saate tavaliselt konteineri muretult täis laadida ilma, et ületaksite kehtestatuid norme.

Meie kindla määraga konteineri rendi arve

Meie konteineri teenus on nõutud tänu selle lihtsale ja kindlale hinnakujundusele. See võimaldab teil leida taskukohase hinnaga konteiner, mis sobib teie eelarvega.

Meie pakutav hind sisaldab alati:

  • konteineri kohaletoomist,
  • 3 päeva rendivaba konteineri kasutamist,
  • konteineri äravedu,
  • jäätmete utiliseerimist

Muutuva määraga konteineri rendi arve

Ettevõtted, kes pakuvad muutuvaid tariife, lisavad oma arvetele tavaliselt mitmesuguseid lisatasusid, sealhulgas eraldi tasud konteineri toomise, rentimise ja prügi ladustamise eest. See võib tunduda läbipaistvam, kuid varjab tellitud teenuse kogukulud, kuna pole alati selge, kui palju teilt pärast konteineri äravedu küsitakse. Kuigi muutuva maksumusega prügivedaja hinnad ei ole tingimata kallimad, siis võivad nad projekti eelarve paigast lüüa.

Tea täpselt, kui palju maksab sinu konteineri rentimine

Te teate alati, kui suur on vajaminev puhastustööde eelarve tänu meie läbipaistvale ja taskukohasele rendihinnale. Meie kindla määraga rendihindadega saate kavandada oma projekti eelarvet. Me võtame aega teie projekti mahu ja ulatuse täielikuks mõistmiseks, tagades, et saate sobivad konteinerid, mis töötavad teie puhul.

Mis teeb meie konteinerid eelarvesõbralikuks?

Meie pakutav hind sisaldab alati konteineri kohaletoomist, äravedu, rendiperioodi, jäätmete utiliseerimist ja kaalupiirangut, mis on piisav kui kasutate konteinerit sihtotstarbeliselt - vt konteineri kasutamine. Mõnikord võib teil tekkida lisatasu, kuid ainult siis, kui ületate renditingimusi. Näiteks konteineri kaalupiirangu ületamine toob kaasa prügila tonnihinnal põhineva lisaarve või kui hoiate konteinerit kohapeal kauem kui määratud periood (või rendivaba periood), siis toob see kaasa kindla päevamääraga lisaarve. Need võimalikud ülemääratasud on aga algusest peale läbipaistvad, nii et saate ka need oma eelarvesse arvestada.

Helista telefonil: 548 00071 ja küsi parimat pakkumist

 

Arvuta hind ja telli!

Kiirpäring

Jäta enda kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul