Liftdumper konteiner

Liftdumper konteiner

Ehki tänapäeva konteinerteenus on turvaline lahendus, esineb aeg-ajalt siiski tänavakiviäärte või sissesõiduteede ja parklate kahjustusi. Enamjaolt on see tingitud suurte masinate piiratud manööverdamisvõimest või suurte ja raskete konteinerite maha- või pealetõmbamisel võivad need kahjustatada nõrgemaid aluspindu. Lahenduseks siin on liftdumper konbteiner, mis on mahult väiksem ja kergem ning ei kahjusta selle alla jäävaid aluspindu. Liftdumper-tüüpi veokid on varustatud tõstesüsteemiga, mis võimaldab konteineri paika tõsta just vajaliku kohta.

Milline liftdumper konteiner sobib teie projektiga?

Vajalik prügikonteiner sõltub peamiselt teie projekti suurusest ja sellest, mida ära visata soovite. Pakume erinevaid prügikonteineri rentimisvõimalusi koduprojektide ja ehitustööde jaoks. Meie lihtsad tingimused, kiire teenindus ja kindlad hinnad muudavad liftdumper konteineri rentimise lihtsaks ja taskukohaseks kõigile, kes soovivad hoida kulud madalal.

Konteiner ehitusprojektide jaoks

Hoidke oma töömaa puhas ja vätige kogunenud prahist tulenevaid viivitusi meie kiire ja tõhusa kogumisteenuse abil. Meie liftdumper konteinerid on saadaval erinevas mahus ja mõeldud erinevate jäätmete kogumiseks, nagu segaehitus- ja lammutuspraht ja raskete ehitusjäätmete, nagu pinnas või betoon tarvis. Me tarnime nii palju konteinereid kui teie projekt vajab ja me pakume jätkuvat prügiveoteenust kuni objekti valmimiseni.

Leia konteiner oma ehitusprojektiks

Konteiner koduprojektide jaoks

Me saame hakkama prügiga mitmesugustest töödest, nagu kodu või hoovi puhastus, üldehitus, renoveerimine, kolimine ja palju muud. Ainus mis teil teha tuleb, on tellida liftdumper konteiner oma sissesõiduteele.

Leia konteiner oma projektiks

Konteiner äriprojektide jaoks

Meil on olemas kogemus töötamaks erinevate valdkonna ettevõtetega, nagu kinnisvara hooldus, puhastus, ehitus, kaubandus tootmine, kolimine ja palju muud. Helistage meile ja me leiame teie ärile just õige lahenduse.

Leia konteiner oma ärile

Oluline info:

  • Liftdumper konteinerit saab paika tõsta just vajaliku kohta, sh pehmele pinnasele või haljasalale
  • Liftdumper veok vajab konteineri paigaldamiseks piisavalt ruumi - 2,6 - 4,2 meetrit konteineri jaoks + min 6 meetrit prügiveoki jaoks
  • Liftdumper-tüüpi veokid saavad vedada kuni 6 tonni jäätmeid - raskete kivijäätmete korral täita konteiner kuni 4/5 ulatuses
  • Hinnas sisalduvad maksimaalsed lubatud kaalud võivad erineda konteineri maksimaalsest kaalust!

Kiirpäring

Jäta enda kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul