Suurjäätmete äravedu

Suurjäätmed

Suurjäätmed on mööblijäätmed, mis tekivad koduses majapidamises nt keldri, pööningu, garaaži või hoovi koristusel või kolimisel ning mis ei mahu oma suure mahu tõttu olmejäätmete konteinerisse ja mis tuleb eraldi üle anda:

  • lauad, toolid, diivanid
  • kapid, riiulid
  • voodid, madratsid

Suurjäätmed saadame alati võimalusel taaskasutusse. Suurjäätmed, mis on taaskasutamiseks sobimatud ning ei oma seetõttu väärtust, aitame teil vastutustundlikult prügilasse kõrvaldada. Selleks teeme koostööd ainult ametlike ja vastavaid keskkonnalube omavate käitlejatega

Eelsorteerimata suurjäätmed

Eelsorteerimata suurjäätmed - kui konteineri sisaldab lisaks mööblijäätmetele veel ka majapidamisjäätmeid (olmejäätmed koristustöödelt)

  • lauad, toolid, diivanid, kapid, riiulid
  • rõivad, majapidamistarbed jm olmejäätmed
  • voodid, madratsid, voodirõivad

Self-Service Konteineriteenus

Self-service konteineriteenus on nõudmisel prügikonteineri teenus, mis võimaldab eemaldada teie kodust või ettevõttest mistahes materjale ja esemeid. Te lihtsalt helistate meile ja me paigaldame teile sobiva suurusega prügikonteineri. Te täidate selle ja me veame selle ära 3 päeva pärast. Meie konteineriteenus sobib suurepäraselt majaomanikele, üürnikele, väikeettevõtetele ja kõigile teistele, kes soovivad lihtsat iseteenindusega konteineri lahendust.

 

Telli konteiner!

Täisteenus - konteineriteenus laadijatega

Täisteenus - Konteineriteenus laadijatega on tellitav teenus, mille abil kodust või ettevõttest eemaldada mistahes esemeid ja prahti. Me veame suuri esemeid, näiteks mööblit ja seademeid või ka igasugust väiksemat prahti. Te lihtsalt helistate meile ja me paigaldame teile sobiva suurusega prügikonteineri. Meie kogumismeeskond täidab selle ja me veame selle ära
 

Helista telefonil: 548 00071 või saada päring

SK_20m3_laadijatega 

Küsi hinnapakkumist!

Kiirpäring

Jäta enda kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul