Teenused

Meie Self-Service Konteineriteenus

Self-service konteineriteenus on nõutud tänu selle lihtsale ja kindla määraga hinnakujundusele. See võimaldab teil leida taskukohase hinnaga konteiner, mis sobib teie eelarvega. Otsustades rentida konteineri meilt, võite oodata kiiret reageerimist, professionaalset teenindust ja kindla määraga rendiarvet.

Self-service konteineriteenus on nõudmisel prügikonteineri teenus, mis võimaldab eemaldada teie kodust või ettevõttest mistahes materjale ja esemeid. Te lihtsalt helistate meile ja me paigaldame teile sobiva suurusega prügikonteineri. Te täidate selle ja me veame selle ära 3 päeva pärast. Meie konteineriteenus sobib suurepäraselt majaomanikele, üürnikele, väikeettevõtetele ja kõigile teistele, kes soovivad lihtsat iseteenindusega konteineri lahendust.

Täisteenus - konteineriteenus laadijatega

Täisteenus on tellitav teenus, mille abil kodust või ettevõttest eemaldada mistahes esemeid ja prahti. Me veame suuri esemeid, näiteks mööblit ja seademeid või ka igasugust väiksemat prahti. Te lihtsalt helistate meile ja me paigaldame teile sobiva suurusega prügikonteineri. Meie kogumismeeskond täidab selle ja me veame selle ära.

Täisteenus sisaldab kiiret reageerimist ning kogumist kõikjalt siseruumidest või hoonest väljastpoolt. Kogemused, abivalmis koristusmeeskonnad, suurepärane klienditeenindus - kõik see tähendab seda, et meie jäätmete kogumisteenus on kiire ja ilma igasuguste sekeldusteta!

Jäätmed mida kogume

Me kogume peaaegu kõike, välja arvatud ohtlikke jäätmeid

 • Ehitusjäätmete äravedu
 • Lammutusjäätmete äravedu
 • Majapidamisprahi äravedu
 • Suurjäätmete äravedu
 • Kivijäätmete äravedu
 • Pinnase äravedu
 • Aiajäätmete äravedu

Ehitusjäätmete kogumine

Ehitusprojektide puhul säästab meie konteineriteenus teie väärtusliku tööaega. Meie abil saate jätkata oma tööga seni kuni meie hoolitseme teie ehitusprahi eest.

Ehkki võite olla ehitusprofessionaal, võite siiski pärast tööde lõpetamist leida, et ehitusprügist on keeruline vabaneda. Olenemata tööde iseloomust on ehitusjäätmete äravedu ajamahukas ja kulukas protsess.

Pakume tõhusat ja keskkonnasõbraliku ehitusjäätmete äraveo teenust. Olenemata sellest, kas kasutate meie ühekordset teenust või püsiteenust ehitusobjektide teenindamiseks, me võtame aega teie projekti mahu ja ulatuse täielikuks mõistmiseks, tagades, et saate sobivad konteinerid, mis töötavad teie puhul ja on taskukohase hinnaga.

 • Segaehituspraht (uusehitustelt)
 • Puit (töötlemata ehituspuit);
 • Kivijäätmed (tellis, plokid, äärekivid)

Lammutusjäätmete kogumine

Meie jaoks pole tähtis, kui suure lammutusprojektiga on tegemist, me suudame lammutusjäätmeid kiiresti ja hõlpsalt hallata.

Lammutamisel tekib suures koguses suuremõõtmelisi jäätmeid, nagu raskekaaluline kivimaterjal, erinev puitmaterjal, kipsplaat, katusematerjalid jt kasutuselt kõrvaldatud materjalid. Lammutustööde spetsiifikast lähtuvalt ei ole enamasti võimalik neid jäätmeid kohapeal üksteisest eraldada, mis teeb nende äraandmise märkimisväärselt kulukamaks kui eelsorteeritud jäätmete puhul.

Lisaks uusehitustelt ehitusjäätmete kogumisele, oleme spetsialiseerunud ka igat tüüpi lammutusjäätmete vedamisele ja kõrvaldamisele

 • Lammutuspraht (renoveerimistöödelt)
 • Betoonijäätmed, sh tellisejäätmed
 • Töödeldud puit (värvitud, lakitud puit, OSB)

Aiajäätmete äravedu

Meie aiajäätmete kogumise teenus sobib majaomanikele, haljastajatele ja kõigile teistele, kes soovivad lihtsat ja taskukohast prügikonteineri rentimise teenust.

Aiajäätmete äravedu pole lihtsalt rohu ja lehtede eemaldamise projekt. See võib sialdada ka erinevaid esemeid, mida olete oma hoovist välja lõigenud, trimminud või välja kaevanud. Ehki võite olla siiani oma rohelise konteineriga hakkama saanud, ei piisa sellest kui käsile võtta suurem projekt.

Smartkonteiner kogub peaaegu igat tüüpi aiajäätmeid, sealhulgas:

 • Aia- ja haljastusjäätmed
 • Kivid ja pinnas
 • Pehkinud puitpiirded ja küttepuud

Kodu puhastusteenused

Meie erakliendile suunatud teenused pakuvad lihtsat lahendust keldrist, pööningult või garaažist pärit prügi ning soovimatu kraami eemaldamiseks ja segaduse likvideerimiseks.

Smartkonteiner pakub tõhusat, ohutut ja keskkonnasõbraliku koduklientidele mõeldud kodu puhastusteenuseid. Te saate valida meie Self-Service konteineriteenuse või Täisteenuse - konteineriteenus laadijatega - vahel, nii ei pea te muretsema prügi eemaldamise pärast.

 • Keldri ja pööningu puhastus
 • Garaaži puhastus
 • Kinnistu puhastus

Kodukliendi teenused

Meie konteineriteenus pakub odavat ja tõhusat puhastuslahendust ümberehituste, renoveerimise, puhastuste ja muude kodu projektide jaoks. Meie kliendid hindavad meie kõrgel tasemel professionaalsust, fantastilist klienditeenindust ja kindla määraga arveid.

vt kodukliendi teenused

Ärikliendi teenused

Meil on olemas kogemus töötamaks igas valdkonnas ettevõtetega, nagu kinnisvara hooldus, puhastus, ehitus, kaubandus tootmine, kolimine ja palju muud. Helistage meile ja me leiame teile just õige lahenduse.

vt ärikliendi teenused

Korteriühistu teenused

Meie korteriühistutele suunatud prahi eemaldamise teenused pakuvad lihtsat lahendust segaduse likvideerimiseks ja soovimatu rämpsu eemaldamiseks.

vt korteriühistu teenused

Kiirpäring

Jäta enda kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul