Teenused

Meie Self-Service Konteineriteenus

Self-service konteineriteenus on nõutud tänu selle lihtsale ja kindla määraga hinnakujundusele. See võimaldab teil leida taskukohase hinnaga konteiner, mis sobib teie eelarvega. Otsustades rentida konteineri meilt, võite oodata kiiret reageerimist, professionaalset teenindust ja kindla määraga rendiarvet.

Self-service konteineriteenus on nõudmisel prügikonteineri teenus, mis võimaldab eemaldada teie kodust või ettevõttest mistahes materjale ja esemeid. Te lihtsalt helistate meile ja me paigaldame teile sobiva suurusega prügikonteineri. Te täidate selle ja me veame selle ära 3 päeva pärast. Meie konteineriteenus sobib suurepäraselt majaomanikele, üürnikele, väikeettevõtetele ja kõigile teistele, kes soovivad lihtsat iseteenindusega konteineri lahendust.

Täisteenus - konteineriteenus laadijatega

Täisteenus on tellitav teenus, mille abil kodust või ettevõttest eemaldada mistahes esemeid ja prahti. Me veame suuri esemeid, näiteks mööblit ja seademeid või ka igasugust väiksemat prahti. Te lihtsalt helistate meile ja me paigaldame teile sobiva suurusega prügikonteineri. Meie kogumismeeskond täidab selle ja me veame selle ära.

Täisteenus sisaldab kiiret reageerimist ning kogumist kõikjalt siseruumidest või hoonest väljastpoolt. Kogemused, abivalmis koristusmeeskonnad, suurepärane klienditeenindus - kõik see tähendab seda, et meie jäätmete kogumisteenus on kiire ja ilma igasuguste sekeldusteta!

Jäätmed mida kogume

Me kogume peaaegu kõike, välja arvatud ohtlikke jäätmeid:

Ehitusjäätmete kogumine

Ehitusprojektide puhul säästab meie konteineriteenus teie väärtusliku tööaega. Meie abil saate jätkata oma tööga seni kuni meie hoolitseme teie ehitusjäätmete eest

Lammutusjäätmete kogumine

Meie jaoks pole tähtis, kui suure lammutusprojektiga on tegemist, me suudame lammutusjäätmeid kiiresti ja hõlpsalt hallata. Vt ka: Lammutuspraht

  • Lammutusjäätmete äravedu
  • Kivijäätmete äravedu
  • Puidujäätmete (töödeldud) äravedu

Koristusprahi kogumine

Pakume koduomanikele ja korteriühistutele lihtsat lahendust keldrist, pööningult või garaažist pärit prügi (majapidamisjäätmed, suurjäätmed) eemaldamiseks

Aiajäätmete äravedu

Meie aiajäätmete kogumise teenus sobib majaomanikele, haljastajatele ja kõigile teistele, kes soovivad lihtsat ja taskukohast prügikonteineri rentimise teenust.

  • Aiajäätmete äravedu
  • Pinnase äravedu
  • Aiaprügi äravedu

Kodukliendi teenused

Meie konteineriteenus pakub odavat ja tõhusat puhastuslahendust ümberehituste, renoveerimise, puhastuste ja muude kodu projektide jaoks. Meie kliendid hindavad meie kõrgel tasemel professionaalsust, fantastilist klienditeenindust ja kindla määraga arveid.

vt kodukliendi teenused

Ärikliendi teenused

Meil on olemas kogemus töötamaks igas valdkonnas ettevõtetega, nagu kinnisvara hooldus, puhastus, ehitus, kaubandus tootmine, kolimine ja palju muud. Helistage meile ja me leiame teile just õige lahenduse.

vt ärikliendi teenused

Korteriühistu teenused

Meie korteriühistutele suunatud prahi eemaldamise teenused pakuvad lihtsat lahendust segaduse likvideerimiseks ja soovimatu rämpsu eemaldamiseks.

vt korteriühistu teenused

Helistage kohe 6723 802 ja saage osa töökindlast, usaldusväärsest ja taskukohasest teenusest

Telli konteiner!

Kiirpäring

Jäta enda kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul