Miks valida oma katlamajajäätmete käitlejaks Smartkonteiner?

Meie klientideks on paljud suured katlamajad Eestis. Nad kasutavad meid, sest meie kõrgetasemeline klienditeenindus, usaldusväärsus ja paindlikus tellimuste täitmisel ning juurdepääs iseteeninduse kaudu statistiliste andmetele (tellimused, arved) ja aruandluseni (jäätmeõiendid).

Teenuse osutamisel võite sellele kindel olla, et meie meeskond annab nõu ja juhendab teid läbi kogu jäätmete käitlemise protsessi, tagades, et te leiate parima lahenduse, mis rahuldab teie vajadused.

Eelised mida sa saad kasutades meie katlamajajäätmete teenust: 

  • Paindlikus
    Teil on vaja teha vaid üks kõne meie tasuta telefonile, et korraldada kiire, usaldusväärne katlamajajäätmete äravedu.
  • Meelerahu
    Te võite olla kindel, et tagatud on meelerahu kui kasutate meid. Meie hästi hooldatud eritehnikat opereerivad usaldusväärsed ja vastava väljaõppe saanud profesionaalid, et pakkuda konteinerid õigeaegselt ja asetada need kõige sobivamatesse ja ligipääsetavatesse kohtadesse.
  • Kogemus
    Me oleme tegelenud jäätmete veo ja konteinerite laenutamisega Eestis üle 15 aasta. Omades pikaajalist kogemust keskkonnateenuste osutamisel, on meil seadmeid ja logistika infrastruktuuri, et transportida ja hallata teie katlamajajäätmeid ohutult, kindlalt ja vastutustundlikult.

Su katlamaja vajab operatiivset teenindamist?

Nüüd ei pea sa enam muretsema sellepärast, kas ka töövälisel ajal õnnestub jäätmevedajaga ühendust saada või kas ikka tellimus õigeaegselt edasi antakse. Smartkonteiner e-lahendus võimaldab sul edastada tellimus meile sõna-otses-mõttes reaalajas ühe nupuvajutusega.

Kiirpäring

Jäta enda kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul