Ärikliendi teenused

Kas vajate oma ettevõtte jaoks püsivat jäätmeveo lahendust? Pakume regulaarset prügiveoteenust mitmesuguste tööstusharude klientidele, sealhulgas kinnisvarahooldus-, kaubandus-, tootmis-, laondus- ja logistikaettevõtted. Iganädalase, kahe nädala, kolme nädala või kord kuus kogumisvõimalustega on meie prügiveoteenus kohandatav mis tahes kõrvaldamise vajaduseks.

Püsiteenus ärikliendile

Valige oma ettevõtte vajaduste jaoks (vastavalt sellele, mida toodetakse ja/või milliseid jäätmeid tekib) sobivad konteinerid ja me korraldame nende regulaarse tühjendamise. Ükskõik, millise suuruse ja tühjendussageduse te valite, saate nautida madalaid ja kindlaid hindu ning lihtsat arveldust.

Rentige oma ettevõtte jaoks konteiner

Pakume kohandatavaid prügiveo teenuseid laia valiku erinevate konteineritega, mis sobivad peaaegu igas suuruses ja tüüpi ettevõtetele, sh allpool loetletutele:

Kinnisvara hooldus

Kinnisvara hoolduse puhul säästab meie konteineriteenus teie väärtusliku tööaega. Meie konteineriteenus pakub tõhusat utiliseerimislahendust puhastus-, koristus-, renoveerimis- ja haljastusprojektide jaoks.

  • Paindlik tühjendamine: saate valida mitmete tühjendamisvõimaluste vahel, mis sobivad teie jäätmevoogudega
  • Osavõtlik klienditeenindus: helistage meile esmaspäevast reedeni ja te räägite reaalse inimesega, kes leiab lahenduse teie probleemile
  • Madalad hinnad: meie taskukohane ja kindla määraga hind muudab jäätmete äraveo eelarvestamise lihtsaks

Prügikonteinerid väikeettevõtetele

Väikeettevõtte omanikuna vastutate lugematute probleemide lahendamise eest. Me eemaldame konteineri rendi sellest loendist, mille saate seejärel unustada

  • Prognoositavad arved: meie kindlate kuutasude korral jäävada teie arved alati samaks
  • Puuduvad varjatud kulud: meie arved sisaldavad alati kõiki tasusid
  • Lihtne arveldamine: meie arvetelt leiate vajalikud pangalingid, et suunduda otse maksmisele

Helistage kohe 6723 802 ja saage osa töökindlast, usaldusväärsest ja taskukohasest teenusest

Telli konteiner!

Kiirpäring

Jäta enda kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul