Kivid ja pinnas

Kivid ja pinnas on tihti väärtuslik materjal maaparandus- või täitmistöödel. Smartkonteiner korraldab pinnase ja kivijäätmete utiliseerimise keskkonnasõbralikult ja kliendile võimalikult majanduslikult tasuval viisil. Nõustame klienti pinnasetöödel ja teeme suuremate koguste korral eripakkumisi.

Konteinerite kasutamise eelised pinnase äraveol:

  • Konteinerite eeliseks võrreldes kallurmasinatega on see, et auto saab oma nn kasti (konteineri) kliendi juurde maha jätta. Kontinerit on mõtekas tellida siis, kui peale- või mahalaadimine võtab tavapärasest rohkem aega, sest konteineri päevarent on oluliselt odavam auto rentimisest tunniarvestuse alusel.

  • Konteineri tellimine on ökonoomsem - pinnasevedu on mõttekam teostada konteineritega siis, kui mahud on suured ja äraveo teostamiseks tuleks rentida ühe-aegselt mitmeid autosid (see on vajalik, sest laaduri töötund on üldjuhul kallis, mistõttu ei tasu sellel oodata lasta). Konteineri eeliseks siin on see, et neid saab piisava arvu laadimise hetkeks kohale tellida ning konteinereid kohale toimetav auto ei jää objektile tunnitasu eest ootama, vaid lahkub kohe peale nende paigaldamist. Objektidele, kus puub võimalus paigaldada korraga mitmeid konteinereid, saame teostada ka konteinerite jooksvat tühjendamist

  • Vähem ebamäärasust - konteineri kasutamise eeliseks kallurmasinatega võrreldes on lisaks ka see, et kõik kulud sisalduvad konteineri hinnas - nii jääb vähem ebamäärasust ja sul on lihtsam oma projekti eelarvet koostada.

Oluline info

  • Liftdumper-tüüpi veokid (5-8 m3 kont.) saavad vedada kuni 7 tonni jäätmeid
  • Tee-eeskirjade tõttu saavad multilift-tüüpi veokid (15 m3 kont.) vedada kuni 13 tonni jäätmeid - täida kont. kuni 2/3 ulatuses

Kiirpäring

Jäta enda kontaktandmed ja me võtame sinuga ühendust tööpäeva jooksul